به ایکام خوش آمدید :)

به ایکام خوش آمدید :)

درباره ما

ایکام

کانون اعتباری ما

ایکام یکی از پروژه های گروه شرکت های پرهام کیش است که طی یک قرارداد تجاری با شرکتهای بزرگ حوزه زیر ساخت بانکی کشور از قبیل شرکت به پرداخت ملت و شرکت مهندسی نرم افزار شقایق، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نمود. حوزه فعالیت ایکام، معرفی محصولات و خدمات پذیرندگان به اعضاء باشگاه مشتریان خود میباشد و با ارائه تخفیفات و اعتبارات خرید در این مسیر هم به رونق کسب و کار پذیرندگان میپردازد و هم در جهت کمک به قدرت خرید مایحتاج مصرفی و عمومی اعضاء اهتمام می ورزد.

تصویر پیدا نشد

شرکت

بین المللی تجارت الکترونیک پرهام کیش

تصویر پیدا نشد

شرکت

توسعه فناوری اطلاعات پرهام کیش ایرانیان

تصویر پیدا نشد

هدف ایکــام

ایکام درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی ، در حوزه خرید اعتباری روشی نوین را ارائه نماید که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد. استفاده از قدرت خرید گروهی و خرید اعتباری باعث کسر شدن هزینه های تبلیغاتی سربار بر گروه کالاها و خدمات گردیده و در نتیجه این میزان کسر هزینه به قدرت خرید مشتریان اضافه میگردد.

تصویر پیدا نشد

مزایای ایکـــام

تمامی اعضاء باشگاه مشتریان ایکــام با خرید از مراکز طرف قرارداد علاوه بر تخفیف های در لحظه، اعتباری ریالی در حساب بانکی خود دریافت خواهند نمود که توسط تمامی کارتهای بانکی آنها قابل استفاده میباشد..

تصویر پیدا نشد
تصویر پیدا نشد
18,390

اعضاء ایکام

تصویر پیدا نشد
950

فروشگاه ثبت شده

تصویر پیدا نشد
29,800

خرید های اعتباری

تصویر پیدا نشد
15,000

کاربران راضی

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  • آدرس :جزیره کیش – برج صدف – واحد ۶۰۸
  • شماره تماس : ۰۷۶۴۴۴۷۰۱۵۲
  • شماره کد دستوری : #۵۵*۶۶۵۵*
  • ایمیل : info@ecomgroup.ir

نماد و مجوز الکترونیکی

logo-samandehi

درباره ایکـــام

هدف ما در ایکام گردآوری یک بستر اعتباری جهت ارائه تمامی خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی فراهم نماییم شما با عضویت در ایکام علاوه بر استفاده از بستر تخفیف لحظه ای از مزایای خرید اعتباری نیز بهره مند خواهید شد.